AnimeLegions

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Anime


    Arta de afii fatal

    RenRyu
    RenRyu
    Fondator
    Fondator


    Mesaje : 9
    Puncte : 26
    Reputatie : 0
    Data de înscriere : 18/06/2019
    Varsta : 25

    Arta de afii fatal Empty Arta de afii fatal

    Mesaj Scris de RenRyu Mier Iun 19, 2019 12:57 pm

    Stăteam pe valiză și fumam pe ascuns să nu mă vadă paznicii. N-aveam chef să fac drumul până afară pentur un trabuc, mai ales că aseară n-am dormit ca să dau cu bormașina. Nu, n-aveam niciun șurub de fixat, dar vecinii mei făceau sex zgomotos și am zis să le bag un instrumental frumos pe fundal.
    Nu e ca și cum aș fi ales să mergem în excursie cu Mister Distracție, dar directorul nu ne-a lăsat să plecăm singuri cu copii în Italia. Cred că știe prea bine cu cine are de-a face. Adică, uită-te la noi. Camus și Des nici n-au ajuns, iar eu deja am pierdut doi copii în aeroport. Problema e că nici nu mă chinui să-i caut. Sunt majori, se descurcă.
    -Hai stai jos și fumează o țigară, cei doi o să ajungă imediat.
    Iar dacă nu vor ajunge îi punem să se prostitueze pentru alte bilete de avion. Raphael se agită așa tare că l-a speriat și pe Hamlet. Sărăcuțu se agită în buzunarul meu de la haină.
    -Uite, l-ai stresat pe Hamlet. Și-așa are frică de avion. Știi câți morcovi i-am dat să se liniștească acasă?

    -Mergi odată mai repede, că întârzii la aeroport! țip la nenorocitul ăla de taximetrist.
    -Dar, domnule, asta e viteza maximă legală...
    -Arăt eu foarte legal? Calcă pe accelerație până nu mă enervez și trec la volan!
    M-am trezit cu fața la cearceaf. Nu. M-am trezit cu fața în toaletă. Am ieșit aseară în oraș și m-am făcut căcat. Am pus mâna pe un tip, doar ca să mă trezesc că tre să plece că-l sună nevastă-sa. Așa că acum sunt mahmur și nefutut.
    Șoferul ăsta ar face bine să nu mă mai enerveze atât, că-i tai biluțele. Băga-mi-aș, ce rău îmi e...Ah, aeroportu! Doamne,
    ajută! I-am plătit prostului și am ieșit repede din mașină, cu toate valizele după mine. Am găsit un sclav de la securitate și cu niște ochișori dulci l-am făcut să-mi care toate bagajele. Ok, acum Casian. Unde ești, actor de doi lei...Ah!
    -Casian! Aici sunt!
    Am alergat spre el, încercând să nu mă împiedic prea tare. Paltonul roz pastel îmi flutura și era cât pe-aci să calc pe cordon și să cad în nas. Ah, copii sunt aici...Hm, par că lipsesc câțiva...Oh, pe cine avem noi aici...
    -Hmm, pe tine nu te știu, încă...Eu sunt Camus, noul profesor de modeling, iar tu arăți bine. Și o să arăt și eu bine peste câteva ore când nu mi se mai agită viermișorul de la tequila în stomac, așa că voi flirta cu tine mai încolo.

      Data/ora curentă este: Joi Mai 16, 2024 2:09 am